Staré pověsti české - Písecké kulturní léto 2019

Peškova dramatizace Starých pověstí českých humornou formou přibližuje divákům nejstarší pověsti zpracované Aloisem Jiráskem. Jak to bylo s příchodem Slovanů do Čech, vládou kněžny Libuše, bojem Bivoje s kancem a příchodem Přemysla na Vyšehrad? Přijďte a uslyšíte pověsti dávných časů, poznáte, jak to ve skutečnosti bylo.

Délka představení 60 minut. Představení je vhodné pro děti od 9 let. Představení se odehraje na Bakalářích v Gotickém příkopu. V případě velmi nepříznivého počasí se akce ruší. S sebou nutno vzít deky a podsedáky.

Vstup zdarma

Organizuje ochotnický soubor Prácheňská scéna

Datum lokální premiéry: 12. červen 2019

Informace o akci a jejím konání