Výstava OBRAZY ~ RNDr. Helena Grocholová

Termín 3.7. - 2.8.2019 / Tvorba malířky a fotografky se v současnosti zaměřuje převážně na malbu na plátna větších rozměrů s námětem divokých zvířat a koní, tvorbě multimateriálových abstraktních a dekorativních obrazů, umělecké fotografii a digitálnímu kombinování malby, kresby a fotografie, kterou nazývá PHOTO-PAINTING. Na výstavě ale budou k zhlédnutí i klasická témata, jako jsou krajinky a příroda na menší formáty. Mediem jsou převážně akrylové barvy. V roce 2007 obdržela Evropskou cenu za výtvarné umění udělovanou European Union of Arts v Praze. V loňském roce obdržela Uměleckou cenu Českomoravské myslivecké jednoty (ČMMJ) za propagaci myslivosti ve výtvarném umění a ve výtvarné soutěži vyhlašované časopisem Myslivost získala vloni 1. místo. Výstava bude zpřístupněna (zahájena bez vernisáže) 3. července a ukončena 2. srpna 2019.

Pořádá centrum Kultury města Písek

Datum lokální premiéry: 3. červenec 2019