Kleopatra ~ La Fabrika Praha |A|

Činohra se zpěvy z prostředí starověkého Egypta. Královna Kleopatra a její tři osudoví muži. „Každej ví, že pyramidy postavili ufoni. Naši chlapi by v životě nic takovýho nezvládli. Žena, která se narodila s úkolem uchránit starobylou a oslabenou říši před maskulinním militantním Římem, ale život si zkomplikovala ještě těžším úkolem. Chce opravdovýho chlapa. Byť jenom na jedinou vteřinu. Protože taková vteřina opravdové lásky může vyvážit věčnost plnou buzen v žabkách...“

Po předložení abonentky sk. B či C sleva 5%

Čtvrtek, 12. 12. - 19:00 Koupit