Fashionshow ~ Chanelka

Nejelegantnější módní přehlídka na jihu Čech. Během večera se vám představí nejen nejzajímavější regionální obchody, ale i přední česká návrhářka Denisa Dovala, která své modely prezentovala i na Mercedes-Benz Prague Fashion Week 2019. Těšit se můžete na další zajímavé hosty, kterými bude například modelka Monika Leová, spisovatelka Barbara Nesvadbová a blogerka Lucie van Koten. Akci pořádá Agentura Verona ve spolupráci s Centrem kultury města Písek.

Vstupné: v předprodeji 280 Kč, na místě 350 Kč.

Datum lokální premiéry: 27. září 2019

Pátek, 27. 9. - 19:30 Koupit