Roman Horký a skupina Kamelot

Koncert Romana Horkého a skupiny Kamelot v rámci turné k novému albu „Země tvých dlaní“.

Skupina Kamelot nejen představí a pokřtí nové písně, ale také zahraje své největší časem prověřené hity.

Zároveň Roman Horký uvede a představí svůj jedinečný edukační projekt „Kytarová dílna Romana Horkého“.

Dne 1. 12. 2018 vydal Roman Horký a skupina Kamelot nové hudební album. Toto album obsahuje 12 novinek a nese název „Země tvých dlaní“. Album je natočeno v novém moderním natáčecím studiu Reset. Dokončeno bylo ve slavném londýnském Abbey Road, kde natáčeli svá alba slavné kapely, jako je např. Beatles, Rod Stewart, U2, Ed Sheeren a další.

Roman Horký je uznávaný kytarista, skladatel, textař a frontman skupiny Kamelot, která se řadí mezi špičku folkové scény už 36 let. Jelikož je již léta dotazován na svůj nezaměnitelný způsob hry na kytaru, rozhodl se nechat nahlédnout "pod pokličku" svého umění a umožnit tak současným kytaristům zdokonalit ovládání tohoto populárního hudebního nástroje a ještě lépe - inspirovat další lidi ke hře na kytaru a rozšířit tak, v dnešní přetechnizované době, lásku k umění.

Čtvrtek, 19. 12. - 19:00 Koupit
Název: Roman Horký a skupina Kamelot