TOTÁLNÍ NASAZENÍ, VISION DAIS, DERATIZÉŘI – Kluboffky tour 2019

Totální nasazení, které v příštím roce oslaví třicet let na česko-slovenské hudební scéně vyráží na druhou část svého turné k aktuálnímu albu KAZOO OR DIE! (CD/LP). Po úspěšném jarním turné po kulturních domech zavítá kapela tento podzim do komornějších prostor česko, moravsko, slezsko, slovenských klubů. Na KLUBOFFKY TOUR 2019 si Totáči pozvali jako hlavního hosta kapelu VISION DAYS, kterou doplní žánrově a personálně spříznění slánští DERATIZÉŘI.

Vstupné 180 Kč

Začátek ve 20:00