Géniové světové hudby v klavírních proměnách

Jiří Pazour – skladatel, koncertní klavírní improvizátor a pedagog Pražské konzervatoře. Pod vedením Vadima Petrova absolvoval obor skladba na Pražské konzervatoři a pod vedením Vladimíra Topinky obor klavír. Ve studiu skladby pokračoval na Akademii múzických umění u prof. Václava Riedlbaucha. Jeho skladby jsou pravidelně vysílány Českým rozhlasem a nacházejí se v repertoáru českých i zahraničních sólistů a souborů. Koncertní činnost je zaměřena převážně na klavírní improvizace, které si získaly svou dynamikou, spontánností a rozmanitostí velkou popularitu doma i v zahraničí. Jiří Pazour je jediným českým zástupcem v Mezinárodní společnosti pro improvizovanou hudbu – ISIM.

Vstupné: v předprodeji 170 Kč, na místě 190 Kč

Datum lokální premiéry: 20. listopad 2019

Středa, 20. 11. - 19:00 Koupit
Název: Géniové světové hudby v klavírních proměnách