Skupina TeriFoto Sokola Písek

Skupina TeriFoto Sokola Písek Vás zve na výstavu fotografií, která se bude konat v Galerii Portyč a v prostorech foyer kina Portyč. Uvidíte nejen snímky členů skupiny TeriFoto, ale i práce fotografů z písecké základní školy J. K. Tyla a práce fotografů z partnerských měst Deggendorf, Wetzlar a Bad Leonfelden. Vernisáž výstavy se uskuteční v úterý 5. listopadu od 17 hodin v Galerii Portyč. Zhlédnou výstavu můžete až do 30. listopadu.

Datum lokální premiéry: 5. listopad 2019

Informace o akci a jejím konání