Falešně

Investiční bankéř Markus založil svoji úspěšnou kariéru na bezohlednosti. Machinace nakonec finančního žraloka dostanou za mříže. Osud na sebe vezme podobu vězeňského kápa, který po Markusovi požaduje nemalý obnos. Nezbývá než se uchýlit do izolovaného křídla pro nejopovrhovanější zločince, kterému smysl, rytmus a hierarchii dává pěvecký sbor. Namísto pokory nalézá Markus příležitost, která ho vždy hnala kupředu – stoupat vzhůru přes mrtvoly, i když jde jen o pozici sbormistra a pěvecký repertoár. Frederikke Aspöck vede svou bravurně zrežírovanou severskou komedii v rytmu temného cynismu a skepse.

Rok výroby: 2019
Datum lokální premiéry: 14. listopad 2019