Malina Brothers 10 let na pódiu

Bratři Malinové, tedy banjista Luboš (Druhá tráva), kytarista Pavel a houslista Josef se společně sešli na pódiu v unikátním projektu nazvaném Malina Brothers, ke kterému přizvali ještě kontrabasistu Pavla Peroutku. Za několik posledních dekád se objevili jako hudebníci či producenti snad na všech důležitých albech tohoto žánru u nás. Mj. spolupracovali s Robertem Křesťanem, Pavlem Bobkem, Věrou Martinovou, Wabim Daňkem, Charliem McCoyem (Bob Dylan, Elvis Presley) aj. Mají za sebou řadu koncertů v USA i na domácích pódiích. Vydali tři řadová CD a na jaře 2019 natočili DVD s hosty Charliem Mc Coyem a Kateřinou García. Skupina v roce 2020 oslaví deset let existence a v rámci TOUR 2020 představí nové DVD. Na koncert v píseckém Divadle Fráni Šrámka se měl konat 27. března v 19:00, uskuteční se v novém termínu 21. října. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Vstupné 250 Kč v předprodeji, na místě 300 Kč

Středa, 21. 10. - 19:00 Koupit