Čtyřlístek a talisman moci

Čtyřlístek a nová dobrodružství

Středa 29. ledna 8:30 a 10:00 | 80 Kč | školní představení pro děti od 4 let

A jsou tu zase! Báječný Čtyřlístek k vám zavítá se zbrusu novým a napínavým dobrodružstvím, které si pro vás připravilo Divadlo D5.

Tentokrát se čtveřice nerozlučných kamarádů – dobrosrdečná a důvtipná hospodyňka Fifinka, trochu roztržitý, ovšem geniální vynálezce profesor Myšpulín, často ustrašený, ale oddaný kamarád a vtipálek Pinďa a samozřejmě tak trochu nemotorný silák Bobík, který spolu s Pinďou neustále vymýšlí jednu lotrovinu za druhou, vydává za bájným Talismanem Moci, který umí ovládat vše živé!

Aby ho naši čtyři přátelé získali, musí se vypravit do dalekých himalájských hor nebo na prosluněnou Havaj. Do cesty se jim ovšem postaví prohnaný a vykutálený profesor Zádrhel, který si na kouzelný talisman dělá také zálusk.

Jestli nad ním Čtyřlístek zvítězí, jestli potkají Sněžného muže, jestli se budou muset naučit tanec Hula-hula nebo jestli potkají popleteného domorodého šamana a nebo jestli..., ale však to sami uvidíte, když přijdete na další úžasnou pohádku, plnou legrace, napětí a pěkných písniček.

Hrají: Eliška Ochmanová / Dita Zábranská / Ivana Stejskalová, Václav Krátký / Tomáš Pospíšil, Lukáš Klíma / Ondřej Venclík, Patrik Vojtíšek / Vít Maštalíř

Vstupné 80 Kč

Pořádá centrum kultury města Písek