Fautores Flautae a hosté

Tradiční lednový flétnový koncert

Již tradičně se v Trojici uskuteční koncert flétnového souboru Fautores Flautae z Písku ve složení Petra a Václav Holubovi, Rudolf Přib a Martin Hlídek. Soubor vystoupí s novým programem a jako hosty si tentokrát pozval Kolegium Heřmana Jiljího. Toto hudební uskupení v současné době působí pouze ve dvou členech, což mu však neubírá v odhodlání a nadšení. Spojení sametového hlasu sopránu (Gabriela Hošková) a kontrapunktu varhan (Ladislav Kratochvíl) vybízí k relaxaci a odpočinku.

Vstupné v předprodeji 100 Kč, na místě 120 Kč

Datum lokální premiéry: 19. leden 2020