Letní taneční škola 2020

Letní táborový kurz pro děti 5-15 let

Král řek a potoků, zaklel svou nevěstu Perlovou pannu do bílé perly, protože si ho nechtěla vzít za manžela a na této Letní taneční škole se ji pokusíme společně osvobodit. Indicie budeme hledat například v křišťálové studánce nebo v říši pavouka se smaragdovýma očima, pokusíme se ulovit zlatou rybku nebo při pátečním Rubínovém bále zatancujeme tanec Rudého diamantu a balet Perlorodky, který se budeme po celý týden pilně učit. A nejen tyto dva tance, ale bude jich mnoho. Děti si osvojí základní taneční techniky standardních a latinskoamerických tanců, moderní street dance či balet. Taneční kurz povedou zkušené lektorky Gabriela Kroutilová (absolventka taneční konzervatoře Duncan centre Praha) a Tamara Houdková (držitelka mezinárodní třídy v lat. a stt. tancích, trenérka a porotkyně III. třídy). Chybět nebude vyrábění ani pobyt v přírodě.

Letní taneční škola probíhá v KD od 13. do 17. července 2020 vždy od 8 do 16 hodin.

POZOR: V loňském roce se kapacita naplnila a na některé děti se nedostalo, proto doporučujeme zajistit si taneční kurz včas.

Cena kurzu je 1 500 Kč.

Přihlášku si můžete stáhnout na webových stránkách nebo vyzvednout v pokladně Kulturního domu.

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 13. červenec 2020