Temelín a jeho okolí ~ zájezd ~ ZRUŠENO

Temelín, Týn nad Vltavou, Albrechtice nad Vltavou

POZOR, ZÁJEZD JE ZRUŠENÝ !! Vzhledem k aktuální situaci ohledně koronaviru jsou všechny prohlídky elektráren dočasně pozastaveny z důvodu zajištění bezpečnosti provozu elektráren.

Jak se řídí jaderný reaktor, co je to žlutý koláč nebo co můžete pozorovat v mlžné komoře? Průvodce JET vám zodpoví tyto i další otázky. V Týně nad Vltavou se můžete procházet podzemím města, navštívit muzeum, otáčivé hlediště nebo se vydat na místo soutoku Lužnice a Vltavy. Mimořádnou zvláštností hřbitova u kostela sv. Petra a Pavla v Albrechticích je zase 108 kapliček u hřbitovní zdi s malbami lidových malířů, doprovázenými básničkami lidového umělce.

Úterý 17. března, odjezd v 8,30 hodin z parkoviště u Výstaviště.

V ceně 140 Kč je zahrnuta doprava a průvodce.

Prodej zájezdu pouze v Senior Pointu v prostorách Divadla Fráni Šrámka denně od 9 do 14 hodin.

Pořádá Senior Point

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 17. březen 2020

Informace o akci a jejím konání