Krajem géniů umění ~ zájezd ~ ODLOŽENO

Krucemburk, Polička, Litomyšl

POZOR!! Tento zájezd je již vyprodaný !!

Krucemburk – Pamětní síň a hrob malíře Jana Zrzavého, Polička - městské hradby, kostel sv. Jakuba, kde se ve světničce v ochozu 36 metrů vysoké věže narodil roku 1890 hudební skladatel Bohuslav Martinů, Radnice s gotickým jádrem, soubor rondokubistických činžovních domů. Litomyšl – zámek (UNESCO)s galeriemi a obrazárnami, sklepení se sochami Olbrama Zoubka a voskovým Srdcem pro Václava Havla, muzea, rodný byt Bedřicha Smetany, Portmoneum – Museum Josefa Váchala, Muzeum domečků, panenek a hraček.

Čtvrtek 4. června, odjezd v 6 hodin z parkoviště u Výstaviště.

V ceně 420 Kč je zahrnuta doprava a průvodce.

Prodej zájezdu pouze v Senior Pointu v prostorách Divadla Fráni Šrámka denně od 9 do 14 hodin.

Pořádá Senior Point

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 4. červen 2020

Informace o akci a jejím konání