Naďa Zimmelová ~ STROM(O)VÍ

Výstava Nadi Zimmelové

Nejčastěji na jejích obrazech uvidíte stromy a s tím související vztah společnosti k přírodě. Kreslí už od mala, je samouk. Posledních 5 let se kresbě a malbě věnuje naplno. Nejraději maluje akvarelem a akvarelovými pastelkami, ale nebrání se i jiným stylům - stále se hledá.

Vernisáž, která proběhne 3. března v 18 hodin, zahájí svými písničkami folkový zpěvák a kytarista Josef Pelán. Výstavu v Galerii Portyč můžete navštívit až do 4. dubna.

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 3. březen 2020

Informace o akci a jejím konání