XVII. Mezinárodní setkání harmonikářů

Festival harmonikářů

XVII. Mezinárodní setkání harmonikářů se uskuteční v Kulturním domě v Písku v sobotu 9. dubna 2022 od 13 hodin.

Již na sedmnáctý ročník se do píseckého Kulturního domu sjedou harmonikáři z Čech i ze zahraničí.

Program:

11:00 až 12:00 registrace účastníků

12:00 otevření pro veřejnost

13:00 začátek akce

13:05 Toulavá kapela

Moderátorka Jana Filinová

Cena vstupenky 160 Kč,

doprovod 1 člověk sleva 50%.

Ani tentokrát nebude chybět Toulavá kapela, Kůrovci z Kašperských hor, Prácheňská heligonka, Písečtí blonďáci, Šumaváci, Heligonky z Vysočiny a další skvělí harmonikáři a heligonkáři z Čech i ze zahraničí. V průběhu celého odpoledne za doprovodu harmonikářů a heligonkářů si návštěvníci mohou i zatančit. A navíc budou soutěžit o zajímavé ceny, jelikož všechny divácké vstupenky jsou slosovatelné.

Registrace účinkujících do 1.4. u pana Janouška, tel. 724 338 968, nebo v Centru kultury na e-mailu: marketing@centrumkultury.cz

Pořádá Centrum kultury města Písek ve spolupráci s Heligonkářskou ligou Josefa Janouška

Rok výroby: 2022
Datum lokální premiéry: 11. duben 2020