Gary Moore Tribute band feat Jack Moore

Syn slavného Gary Moora v Písku

Koncert na zahradě Kulturního domu v rámci Píseckého kulturního léta je věnovaný jednomu z nejcennějších a nejvšestrannějších kytaristů všech dob. Poprvé u nás! První (pokrizová) zahraniční hvězda v Česku.

Mimořádně talentovaný kytarista a skladatel Jack Moore vystupoval se svým slavným otcem Gary Moorem na koncertech a festivalech po celém světě. Jack Moore hraje neustále s kapelou Cassie Taylor, zatímco realizuje vlastní hudební projekty.

Gary Moore Tribute band přijede ve složení: Jack Moore - kytara, Szymon Pejski - zpěv, Bogdan Topolski - kytara, Łukasz Gorczyca - basa, Tomek Dominik – bicí.

Vstupné 190 Kč v předprodeji, 250 Kč na místě

Místo konání na zahradě Kulturního domu.

Občerstvení v průběhu konání akce bude otevřeno.

V případě nepříznivého počasí se koncert bude konat ve vnitřních prostorách Kulturního domu.

Pro návštěvníky venkovní akce platí povinnost nosit roušky na venkovních prostranstvích, pokud jsou osoby blíže než 2 metry (ale zároveň platí, že na akci musí návštěvníci dodržovat odstup alespoň 2 metry). Pokud vstoupí do vnitřních prostor (např. sociální zázemí), jsou povinni si ústa a nos zakrýt.

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 17. červen 2020