Pavlína Jíšová ~ koncert ~ přeloženo z 18.3.

Písničky s kytarou

Dnešní koncert se z důvodu nepříznivého počasí koná v Loutkovém sále. Vstup zahradou.

Na sólový pořad Pavlíny Jíšové "Písničky s kytarou" se můžete těšit ve středu 8. července na zahradě Kulturního domu. Vstupenky na koncert, který se měl konat 18. března, zůstávají v platnosti.

Jihočeská písničkářka Pavlína Jíšová má na svém kontě 9 sólových alb. Její repertoár skýtá téměř 200 původních českých písní. Její hlas je možné slyšet na více než sedmdesáti albech české produkce, na kterých spolupracuje s různými muzikanty. V roce 2019 vydala desáté novinkové album "Neznámé", které natočila v Mostě ve spolupráci s kapelou Petr Kalandra Memory Band. Tradiční repertoár doplní i písně z tohoto nového alba.

Koncert je součástí Píseckého kulturního léta.

Místo konání na zahradě Kulturního domu.

Občerstvení v průběhu konání akce bude otevřeno.

V případě nepříznivého počasí se koncert bude konat ve vnitřních prostorách Kulturního domu.

Vstupné 170 Kč v předprodeji, 190 Kč na místě.

Rok výroby: 2020
Datum světové premiéry: 8. červenec 2020