Cirk La Putyka ~ Kaleidoscope

Cirkusová expedice za čistou radostí

Projekt Kaleidoscope vznikl z radosti a touhy vyvinout primárně venkovní představení. Jak název napovídá, nová show se soustředí na krásu formy, dynamiku a kouzlo okamžiku. Šílené skoky na obřím teeterboardu, skupinové taneční choreografie, závěsná akrobacie i lety na trampolíně. Gag střídá trik a rytmická hudba smích, hypnotické obrazy kontrastují s letní party pod širým nebem. Tradiční se potkává s moderním, ostřílení putykáři se mísí s mladou cirkusovou krví. Celkem osm akrobatů, herců a tanečníků v představení probleskuje podobně jako barevné střípky v krasohledu. Nemyslete. Otevřete oči, nastražte uši a nechte se pohltit křiklavou koláží umu a radosti.

Vstupné v předprodeji 350 Kč, na místě 400 Kč.

Vhodné pro děti od 5 let, vstupné děti do 10 let v předprodeji 175 Kč, na místě 200 Kč.

Představení je součástí Píseckého kulturního léta. Délka představení 45 minut bez přestávky.

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 26. červenec 2020