Cirk La Putyka ~ Kaleidoscope

Cirkusová expedice za čistou radostí

Předprodej vstupenek byl ukončen.

Vstupenky můžete zakoupit na místě za 400 Kč, děti do 10 let za 200 Kč.

Brána do letního kina se otevírá ve 20:00.

Kapacita míst k sezení je 500. Doporučujeme návštěvníkům, aby si pro případ, že budou tato místa vyprodána, vzali s sebou deky na sezení.

Projekt Kaleidoscope vznikl z radosti a touhy vyvinout primárně venkovní představení. Jak název napovídá, nová show se soustředí na krásu formy, dynamiku a kouzlo okamžiku. Šílené skoky na obřím teeterboardu, skupinové taneční choreografie, závěsná akrobacie i lety na trampolíně. Gag střídá trik a rytmická hudba smích, hypnotické obrazy kontrastují s letní party pod širým nebem. Tradiční se potkává s moderním, ostřílení putykáři se mísí s mladou cirkusovou krví. Celkem osm akrobatů, herců a tanečníků v představení probleskuje podobně jako barevné střípky v krasohledu. Nemyslete. Otevřete oči, nastražte uši a nechte se pohltit křiklavou koláží umu a radosti.

Vstupné v předprodeji 350 Kč, na místě 400 Kč.

Vhodné pro děti od 5 let, vstupné děti do 10 let v předprodeji 175 Kč, na místě 200 Kč.

Představení je součástí Píseckého kulturního léta. Délka představení 45 minut bez přestávky.

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 26. červenec 2020