Eliška Kotlínová > přesunuto na 22/7

Vstupenka zakoupená na koncert platí i na loutkové divadlo Boďi Jaroměř

Koncert mladé písničkářky, Elišky Kotlínové, je přeložen na 22. července. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a platí i na loutkové divadlo Boďi Jaroměř, které se odehraje na zahradě KD od 18 hodin před koncertem Elišky Kotlínové.

Přijďte na koncert Elišky Kotlínové, která v rámci Píseckého kulturního léta vystoupí 22. července na zahradě Kulturního domu.

Sedmnáctiletá zpěvačka Eliška Kotlínová má za sebou řadu hudebních úspěchů. K těm největším patří 1. místo v celorepublikovém finále soutěže Folky Tonk v letech 2017 a 2018 a vítězství Divácké Porty 2019 na celorepublikovém kole v Řevnicích. Jde si svojí vlastní multižánrovou cestou, zpívá a hraje, co ji baví. Kromě zpěvu zvládá také hru na ukulele, kytaru a klavír.

Místo konání na zahradě Kulturního domu.

Občerstvení v průběhu konání akce bude otevřeno.

V případě nepříznivého počasí se koncert bude konat ve vnitřních prostorách Kulturního domu.

Vstupné 50 Kč

Rok výroby: 2020