Šípková Růženka ~ Boďi Jaroměř

Vstupenka zakoupená na divadlo platí i na koncert Elišky Kotlínové

Boučkovo loutkové divadlo BOĎI Jaroměř bude bavit děti i letos v rámci Píseckého kulturního léta. Na zahradu Kulturního domu přijede 22. července se svým představením Šípková Růženka. Kdo by neznal klasickou pohádku o princezně, která usnula na sto let. A s ní i celé království… Jedna z nejkrásnějších pohádek potěší nejen malé diváky, ale i jejich rodiče a všechny příznivce loutkových divadel, protože repertoár souboru totiž tvoří převážně marionetová představení. Tento typ loutek, klasických marionet, postupně ubývá a členové divadla Boďi Jaroměř se snaží zachovat tradici a hrají opravdu klasicky tak, jak se hrávalo před lety.

Vstupné 50 Kč.

Místo konání na zahradě Kulturního domu.

Občerstvení v průběhu konání akce bude otevřeno.

V případě nepříznivého počasí se představení bude konat ve vnitřních prostorách Kulturního domu.

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 22. červenec 2020