Šrámkův Písek 2020

59. celostátní přehlídka experimentujícího divadla

Celostátní přehlídka experimentujícího divadla nabídne nahlédnutí do divadelní práce amatérských souborů z různých koutů republiky. Na ŠP budou probíhat rozborové semináře s divadelními odborníky, letos jsou do lektorského sboru pozváni Sylvie Vůjtková, Vladimír Hulec, Petr Váša, Tomáš Žižka a moderátor Jakub Hulák.

V rámci přehlídky se uskuteční sobotní doprovodný program pro veřejnost Šrámkův Písek – Písku. Přehlídka je zcela otevřena všem zájemcům. Vstup na všechna představení je zdarma. Informace o představeních a přehlídce najdete na https://blog.sramkuvpisek.cz/.

Šrámkův Písek se koná z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury a města Písku, pořádá NIPOS-ARTAMA ve spolupráci s Centrem kultury města Písek, Divadlem Pod čarou Písek a Společností Amatérské divadlo a svět, z. s.

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 26. červen 2020