Tři ženy a zamilovaný lovec

Inscenace k 350. výročí narození malíře Petra Brandla

Při rekonstrukci lékárny U Granátového jablka v Hospitálu Kuks byla předloni objevena jedinečná barokní hra z doby kolem roku 1730. Hlavní postava hry je zjevně inspirována postavou malíře Brandla, kterého představuje v novém světle i stínu. Přináší pokušení vždycky jen to špatné? Existovalo by vůbec umění bez pokušení...?

V rámci Šrámkova Písku si nenechte ujít jedinečnou hru, která vypovídá o bouřlivém životě slavného barokního malíře Petra Brandla. Příběh muže, který mohl mít vše, kdyby…

Hrají: Martin Bohadlo, Petr Šmíd, Aleš Pospíšil, Eva Burešová, Michaela Váňová

Vstupné zdarma v rámci akce Šrámkův Písek 2020.

Šrámkův Písek se koná z pověření a za finančního přispění Ministerstva kultury a města Písku, pořádá NIPOS-ARTAMA ve spolupráci s Centrem kultury města Písek, Divadlem Pod čarou Písek a Společností Amatérské divadlo a svět, z. s.

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 26. červen 2020