Stopy v Písku ~ výstava

Netradiční výstava

Od 1. do 31. července si nenechte ujít v Galerii Portyč originální výstavu Stopy v Písku. Na této výstavě se podílí zaměstnanci Centra kultury, ale jinak, než jste zvyklí. I tentokrát připravíme a ozvučíme prostor, vytiskneme popisky, vylepíme plakáty, pozveme širokou veřejnost a budeme se těšit na vernisáž, ale…tentokrát jsme to MY, autoři a vystavovatelé, MY, jak nás možná neznáte, naše příběhy, záliby, radosti, pocity…MY, kteří nyní zanecháváme naše výtvarné, fotografické, umělecké a jiné stopy.

Zahájení výstavy proběhne v úterý 30. června v 17 hodin.

Ondřej Škoch a Petr Kužvart, bývalí členové Chinaski, mají novou sestavu se zpěvačkami Barborou Fialovou a Josefínou Čermákovou. Říkají si Napořád. A právě tato kapela přispěje svým vystoupením na vernisáži.

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 30. červen 2020