Návrat do ticha ~ dětský kurz

Chcete, aby se Vaše děťátko naučilo klidu a harmonii? Na tomto kurzu budeme probírat různé techniky, které vedou k vyrovnání těla a duše či zbavení strachů a obav. Technik bude mnoho, aby si každé dítě mohlo najít pro sebe to nejlepší. Vyzkoušíme několik relaxačních technik a her. Například po barvách duhy a číslech vědomě sestoupíme do „meditační zahrady“, kde se naučíme léčit, ptát se na nejrůznější otázky a získávat odpovědi či nastavit si mentální budík.

Dále se naučíme základům masáže nebo budeme kreslit intuitivní obrázky.

V dynamických technikách si zacvičíme jógu, budeme tancovat, projdeme se přírodou nebo vysypeme mandalu barevným pískem.

Celý týden si budeme povídat a hrát či tančit, zpívat si a smát

24. – 28. 8. 2015 od 8 do 16 hodin

Kde: Kulturní dům Písek

Věk: pro děti od 7 do 11 let

Jídlo: oběd, 2x zdravá svačinka, po celý den čistá voda

Cena: 1.500,- Kč

Přihlášky: Ingrid Čapková - in.ca@centrum.cz

nebo pokladna Kulturního domu Po–Pá 8–16

Soutěž o jedno místo na kurz dle vlastního výběru:

Pokud pošlete naskenovaný obrázek od vaší dcery či syna do 5. 5. 2016 na recepce@centrumkultury.cz nebo ho přinesete osobně do pokladny Kulturního domu Po – Pá od 8 do 1 6 hodin a budete vylosováni, vyhrajete kurz pro vaše dítě dle vlastního výběru zdarma.

Téma obrázku: Tanec nebo meditace.

Datum lokální premiéry: 24. srpen 2016