Vila Tugendhat a Brno ~ zájezd se Senior Pointem

Vila Tugendhat a Brno  ~ zájezd se Senior Pointem

Do metropole Moravy za jedinečnou architekturou - Vila Tugendhat a Brno

Vila manželů Grety a Fritze Tugendhatových z let 1929–1930, navržená architektem Ludwigem Miesem van der Rohe, je instalovanou památkou moderní architektury. Jako jediná památka moderní architektury v České republice je zapsána na Seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Brno, jako metropole Moravy, je městem, které prošlo v poslední době obrovskými změnami. Každému nabízí spoustu možností, jak v něm příjemně strávit volný čas.

Cena zájezdu zahrnuje pouze dopravu: 470 Kč

Na místě budou v hotovosti účastníci zájezdu platit vstupné do Vily Tugendhat: 210 Kč držitelé Senior Passu nebo senioři nad 60 let; 350 Kč ostatní,

Odjezd 17. října z Písku: z parkoviště U Výstaviště (sportovní hala Elim) v 6:00. Sraz účastníků je vždy minimálně 10 minut před odjezdem z určeného stanoviště!

Prodej zájezdu od 1. října na www.centrumkultury.cz nebo osobně ve všední dny od 9.00 – 14.00 hod v Senior Pointu

Jedna osoba může zakoupit maximálně dvě místa na zájezd. Zájezd je zarezervován pro zájemce, na které nezbylo místo na jaře 2019.

Akci pořádá Senior Point

Datum lokální premiéry: 17. říjen 2019