Citron ~ Supi se slétají

Koncert přeložen na 21.10.

Vzhledem k současné špatné epidemické situaci ve světě i u nás, kdy byly zakázány veškeré vnitřní i venkovní akce, musela česká metalová legenda CITRON přesunout své turné „Supi se slétají“ na podzim tohoto roku! Uskuteční se 21.10..

Kapela vzkazuje: „Velmi nás to mrzí, neboť na turné se již rok všichni velmi těšíme, ale zdraví Vás fanoušků na koncertech CITRONů je pro nás všechny velmi důležité a nám nezbývá nic než doufat, že na podzim, díky očkování, přijdou lepší časy a my se konečně budeme moci s Vámi se všemi setkat pod pódiem.“

Zbrusu nový koncept turné „Supi se slétají“ zůstane zachován! Menší města a sály, větší intimita a blízkost publiku, klasický hraný set s elektrickými kytarami doplněn z poloviny o unplugged pasáž, ve které Citron doprovodí violoncellové duo. Každý návštěvník koncertu obdrží jako dárek nový singl kapely Citron. Zůstává i speciální host koncertů, skvělá slovenská symphonic-metalová parta SYMFOBIA! O nic tedy nepřijdete, jen si na to budete muset všichni ještě o něco déle počkat.

Takže moc prosíme, držme si všichni palce, buďte zdraví a na podzim se na Vás budeme těšit!

Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Vstupné 390 Kč.

Vstupenky lze také zakoupit ZDE

Začátek akce ve 20:00, open door v 19:00

Pořádá Pragokoncert Bohemia a.s.

Datum lokální premiéry: 28. březen 2020

Čtvrtek, 21. 10. - 20:00 Koupit
Kulturní dům
Název: Citron ~ „Supi se slétají Tour 2020“