JAZZ WORLD PHOTO 2019

Výstava vítězných fotografií

Třicítka nejlepších fotografií z jazzového světa opět k vidění v Galerii Portyč. Výstava bude zahájena ve čtvrtek 9. ledna 2020 v 17 hodin a až do 30. ledna máte možnost tuto výstavu navštívit.

Světová fotografická soutěž JAZZ WORLD PHOTO opět posunula hranice. Do 6.ročníku se přihlásilo rekordních 353 fotografů ze 43 zemí, což je téměř třikrát více než při prvním ročníku. Snímky přišly z tisíce kilometrů vzdálených zemí. Autory fotografií jsou fotografové (a nemusí být profesionální) z celého světa, kteří se snažili zachytit prchavý okamžik uměleckého výkonu jazzového hudebníka při jeho živé produkci na pódiu. Vášeň pro hudbu je patrná z každého záběru. Kromě fotografů z Evropy soutěž zaujala také autory v Mexiku, Kolumbii, Kanadě, Japonsku nebo na Kubě.

Rok výroby: 2019
Datum lokální premiéry: 9. leden 2020