Ivo Šmoldas ~ talk show ~ přeloženo na 10. listopadu

Zábavná talk show

Talk show bude přeložena na 10. listopadu 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Zábavný pořad filozofa, básníka, kulturního publicisty a scenáristy Ivo Šmoldase a jeho hostů. Pořad je založený na humorném a originálním vyprávění životních příběhů jak ze soukromého, tak pracovního života. Hostem v Písku bude Václav Kopta - herec, muzikant, moderátor a skladatel. V píseckém Divadle Fráni Šrámka Ivo Šmoldas také přivítá spisovatelku a novinářku Marii Formáčkovou. Mluvené slovo doplní ojedinělý úkaz na slovenské hudební scéně - pop operní duo La Strada ve složení Peter Ďurovec a Zoltán Nikó.

Vstupné 340 Kč

Pořádá Umělecká a mediální agentura Gardes