Temelín a jeho okolí ~ zájezd ~ přeloženo ze 17.3. a 22.10. na nový termín 2021

Temelín, Týn nad Vltavou, Albrechtice nad Vltavou

Zájezd bude přeložený na nový termín na jaro 2021.

Jak se řídí jaderný reaktor, co je to žlutý koláč nebo co můžete pozorovat v mlžné komoře? Průvodce JET vám zodpoví tyto i další otázky. V Týně nad Vltavou se můžete procházet podzemím města, navštívit muzeum, otáčivé hlediště nebo se vydat na místo soutoku Lužnice a Vltavy. Mimořádnou zvláštností hřbitova u kostela sv. Petra a Pavla v Albrechticích je zase 108 kapliček u hřbitovní zdi s malbami lidových malířů, doprovázenými básničkami lidového umělce.

Úterý 3. listopadu, POZOR odjezd již v 8,00 hodin z parkoviště u Výstaviště.

V ceně 140 Kč je zahrnuta doprava a průvodce.

Prodej zájezdu pouze v Senior Pointu v prostorách Divadla Fráni Šrámka denně od 9 do 14 hodin.

Pořádá Senior Point

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 17. březen 2020

Informace o akci a jejím konání