Trio Opera Diva ~ přeloženo z 5.11. 2020

Komorní koncert

Koncert se měl původně konat 5. listopadu, v souvislosti s opatřeními proti šíření koronaviru jsme ho přeložili na neděli 23. května 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Ani Vardanyan - zpěv, Eva Mišková - flétna, Drahoslava Satorová - klavír, zpěv.

Na tomto večeru zazní klasické operní árie A. Dvořáka, G. Pucciniho, L. Delibese a dalších autorů, úpravy lidových písní i arménská hudba. Všechny tři umělkyně si pro vás připravily velmi pestrý program zahrnující i skladby sólové a ryze instrumentální.

Ani Vardanyan pochází z Arménie, kde také vystudovala operní zpěv na Hudební akademii v Jerevanu. Nyní žije a koncertuje v Čechách a věnuje se také pedagogické činnosti.

Eva Mišková studovala obor příčná flétna na konzervatoři v Českých Budějovicích a Vysokou školu múzických umění v Bratislavě. Po studiích působila v Orquestra do Norte v Portugalsku a je zakladatelkou flétnové třídy na Sultan Quaboos University v Muscatu.

Drahoslava Satorová je absolventkou klavírního oboru na Pedagogické fakultě UJEP v Ústí nad Labem a Janáčkově akademii múzického umění v Brně. Věnuje se sólové a komorní koncertní činnosti.

Vstupné v předprodeji 180 Kč, na místě 200 Kč.

Senioři po předložení Senior pasu sleva 30 Kč.

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 5. listopad 2020