Talk show s Tatianou Dykovou Vilhelmovou ~ přeloženo

Nadhled, humor, sebeironie a písně!

Talk show bude přeložena na rok 2021. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Na rozdíl od televizních talk-show je pojato jako divadelní setkání tří osobností, které s nadhledem, humorem, sebeironií, ale i s prostorem pro zamyšlení probírají nejrůznější situace s východisky i bez, radosti a nečekané zvraty v životě člověka, který je na jedné straně umělec a na druhé straně obyčejný člověk, vystavený nástrahám každodenního života. Ne zcela známé, ale krásné písně v podání hereček s živým klavírním doprovodem, pořadu dodávají divadelní noblesu. Scéně dominuje velké (černé a téměř neviditelné plátno) na kterém se objeví i unikátní projekce ze života všech tří účinkujících.

Účinkují:

TATIANA DYKOVÁ | VILHELMOVÁ