Moje hra ~ Divadlo Kalich

Andělská komedie

Moje hra je komedií o životě, jakkoli hlavnímu hrdinovi jeho život právě vyprchal ze žil. Slavný spisovatel Josef Jankulovski (v podání Jiřího Bartošky) opustil tento svět nečekaně a s přáním soukromé smuteční slavnosti na jeho počest. Magie divadla umožní Jankulovskému už z „druhého břehu“ mluvit s jeho poslední ženou. Na rozdíl od nás obyčejných smrtelníků tedy oba mají vzácnou možnost říci si spoustu věcí, na které v každodenním shonu nemáme (nebo kolikrát možná nechceme mít) čas a u kterých zpětně litujeme, že jsme je nestihli vyslovit. Andělská komedie Moje hra odkrývá s nadhledem, odzbrojující upřímností a především humorem zákoutí vztahu muže a ženy a otevírá řadu třináctých komnat. Současně fandí životu: za jeden vyhaslý nabídne jeden nový.

Režie: Jan Kačer

Herecké obsazení:

Mistr Jankulovski: Jiří Bartoška

Mladá paní: Jana Janěková ml.

Paní Matka: Nina Divíšková / Radana Hermanová

Ordinérní blondýna: Zuzana Bydžovská

Bejvalka: Adéla Kačerová

První láska: Vlasta Peterková

Poslední omyl: Adéla Koutná

Funebrák: Martin Kubačák

Vstupné 490 Kč,

pro držitele abonentek předplatného po předložení na pokladně cena 450 Kč.

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 6. říjen 2020