Aktuálně z CkmP

22.10./ Na základě usnesení vlády o mimořádných opatřeních Centrum kultury města Písek od 12. do 3. listopadu ruší všechny kulturní akce. Uzavřeny jsou všechny objekty CkmP – Kulturní dům, Kino Portyč, Divadlo Fráni Šrámka včetně Senior Pointu, Galerie Portyč a koncertní síň Trojice.

Kulturní dům

• HROMADNÉ AKCE – plánované akce s termínem konání 12.10. – 3.11.2020 se nekonají, bude oznámen nový náhradní termín. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Akce s termínem konání od 4.11.2020 – sledujte www.centrumkultury.cz a Facebook Centrum kultury města Písek, kde budeme zveřejňovat aktuální informace.

• KURZY – konání všech pravidelných kurzů je do odvolání přerušeno.

• POKLADNA – provoz pondělí - pátek: 12:00 – 16:00. Preferujeme komunikaci telefonicky či emailem.

Kino Portyč

• Provoz kina je do odvolání uzavřen, naplánované projekce jsou do 3.11. 2020 zrušeny. Akce s termínem konání od 4.11.2020 – sledujte www.centrumkultury.cz a Facebook Kino Portyč Písek, kde budeme zveřejňovat aktuální informace.

• Zakoupené vstupenky na filmy a doprovodný program v rámci Filmového Písku zůstávají v platnosti, Filmový Písek bude odložen. V současné době čekáme na další vývoj epidemiologické situace a s tím návazná opatření.

• POKLADNA – do odvolání uzavřena.

Divadlo Fráni Šrámka

• DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ A KONCERTY - plánované akce s termínem konání 12.10. – 3.11.2020 se nekonají, bude oznámen nový náhradní termín. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Stejně tak v platnosti zůstávají abonentky pro předplatitele. Akce s termínem konání od 4.11.2020 – sledujte www.centrumkultury.cz a Facebook Divadlo Fráni Šrámka, kde budeme zveřejňovat aktuální informace. Kontaktní telefon 774 598 334.

• POKLADNA V SENIOR POINTU – provoz bez omezení pondělí - pátek: 9:00 – 14:00. Preferujeme komunikaci telefonicky či emailem.

• SENIOR POINT – konání všech pravidelných kurzů a přednášek je do odvolání přerušeno.

Galerie Portyč

• Provoz Galerie Portyč je do odvolání uzavřen.

Koncertní síň Trojice

• Provoz síně je do odvolání uzavřen.

V případě dotazů nás kontaktujte na emailu marketing@centrumkultury.cz nebo na telefonu 602 405 891.

Andrea Kovaříková

Rok výroby: 2020
Datum lokální premiéry: 9. říjen 2020

Informace o akci a jejím konání