Štefan Margita ~ Intimity

Z opery do šansonu

Štefan Margita, operní pěvec, tenor, chystá v roce 2021 něco výjimečného. Z operního světa se poprvé vydá do světa šansonu! Pro svoje fanoušky si tentokrát připravil více než hodinový koncert plný zcela nových písní, které pro něj napsal zpěvák a skladatel Michal Kindl. "S Michalem jsme už společně vystupovali na mém turné. Spolupráce se nám osvědčila, a tak jsem Michala požádal, aby pro mě napsal další písně. Nakonec je z toho celý intimní večer, který bychom rádi strávili společně s vámi!"

Vstupné od 450 Kč.

Rok výroby: 2021