Dárková poukázka ~ 100 Kč

Dárková poukázka ~ 100 Kč

Potěšte své blízké výjimečným zážitkem! Na pokladně Kulturního domu si můžete zakoupit DÁRKOVÉ POUKÁZKY na vstupenky v hodnotě 100 Kč, které jsou platné:

• po celý rok 2021, tj. od 1.1. do 31.12. 2021

• na kulturní akce pořádané Centrem kultury města Písek

• ve všech objektech CkmP - Kulturní dům, Divadlo Fráni Šrámka, Kino Portyč, Letní kino, koncertní síň Trojice, Senior Point, Galerie Portyč, venkovní akce

Poukazy je možné uplatnit na jakékoli divadelní představení, koncert, film nebo jiné kulturní akce, které jsou v aktuální nabídce Centra kultury města Písek. Poukaz lze uplatnit pouze v rámci jednoho nákupu, nelze uplatnit po částech. V rámci jednoho nákupu je možné využít i více poukazů, jejichž nominální hodnota se sčítá. Zakoupený poukaz není možné vyměnit zpět za peníze. V případě zakoupení vstupenek ve vyšší hodnotě, než na kterou je poukázka vystavena, je nutné zbývající hodnotu doplatit.

Dárkové poukázky platí pouze na akce, které pořádá Centrum kultury města Písek.

Více informací na pokladně KD, pokladně DFŠ v Senior Pointu nebo na mailu marketing@centrumkultury.cz

Andrea Kovaříková

Rok výroby: 2020