Plnou parou ~ Divadlo Palace |B|

Bláznivá komedie s jednoduchou zápletkou.

Jedná se o přeložené představení z roku 2021!!!! Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti.

Sauna osamělého luxusního wellness hotelu, tajná pracovní a milostná schůzka, touha po dítěti a potřeba sponzorského daru, to jsou atraktivní ingredience pro brilantní komedii plnou záměn a zmatků, která ale končí laskavým smířením.

Hrají: Lenka Vlasáková, Miroslav Etzler, Jan Dolanský, Petra Horváthová/ Alena Doláková, Richard Trsťan

Režie: Petr Svojtka

Vstupné 390 Kč.

Délka představení je 115 minut včetně přestávky.

Rok výroby: 2021
Datum lokální premiéry: 13. leden 2021