Mindgame - Líbezné vyhlídky ~ Divadlo Bolka Polívky |C| ~ přeloženo na 22. října

Divadelní "koncert" pro tři herce v čistokrevném thrilleru s podtitulem „Zapomenete dýchat!“

Když se Mark Styler, autor „zaručeně pravdivých“ detektivních románů, pokouší získat rozhovor se známým sériovým vrahem Eastermanem, nemá ani ponětí do čeho se pouští. Napřed musí dostat souhlas Doktora Farquhara, podivínského ředitele psychiatrické léčebny Líbezné vyhlídky, v níž je Easterman držen. Brzy však zjistí, že nic není takové, jak se zdá. Například kdo je ve skutečnosti záhadný Borson? Odkud se přesně vzalo maso v mrazáku? Proč není kostlivec ve skříni? Další a další otázky roztáčí děsuplnou spirálu přicházejících odpovědí.

Připravilo Divadlo Bolka Polívky ve spolupráci s agenturou Stage Art.

Hrají: Miroslav Etzler, Petr Halberstadt, Gabriela Míčová

Režie: Petr Halberstadt