S Centrem kultury po Píseckých horách

Procházka do Píseckých hor

Udělejte si procházku po zajímavých zákoutích Píseckých hor podle přiložené mapy. Začátek trasy je U Vodáka a vyražte směrem k oboře s daňky a muflony. Cesta trvá přibližně 2 hodiny. Na jednotlivých stanovištích vás čekají otázky, na které stačí odpovědět, nakreslit obrázek nebo vyfotit to, co vás po cestě nejvíce zaujalo a vše přinést na pokladny Centra kultury města Písek (do Kulturního domu či Senior Pointu) nebo poslat na mailovou adresu marketing@centrumkultury.cz.

Na vaše odpovědi a obrázky počkáme do konce března, potom vybereme tři výherce, kteří od nás obdrží věcné ceny a peněžní poukázku s výběrem na libovolné představení, koncert nebo filmovou projekci. Všechny došlé obrázky vystavíme, proto je posílejte na formátu A4.

Rok výroby: 2021
Datum lokální premiéry: 11. únor 2021