Cvičení pro seniory z pohodlí domova

Online cvičení s Tomem Dvořákem

Ve spolupráci se zkušeným lektorem a tanečníkem Tomem Dvořákem jsme pro vás připravili online kurzy cvičení pro seniory. Tyto kurzy budou probíhat pravidelně každý čtvrtek od 10 hodin. Přihlásit se můžete telefonicky u paní Titlbachové ze Senior Pointu - tel. 737 046 462, která vás zaregistruje. Poté na vaši e-mailovou adresu budou zaslány vstupní údaje na cvičení i úvodní hodinu.

Vstupte zdarma do kurzu online cvičení pro seniory a udělejte tak maximum pro své zdraví a dobrou kondici.

Rok výroby: 2021
Datum lokální premiéry: 11. březen 2021