Láska ~ Písecké kulturní léto 2021

Koncert

Koncert na zahradě kulturního domu v rámci Píseckého kulturního léta 2021. Láska, alias Václav Vaňura, je úspěšný písničkář, jehož písně aktuálně bodují na českých rádiích. Občerstvení v průběhu konání akce bude otevřeno.

Vstupné 50 Kč.

Podmínky vstupu na akci dle aktuálních vládních opatření:

negativní RT-PCR test ne starší 7 dní, antigenní test ne starší 72 hod - z oficiálního odběrového místa, samotest na místě (test nelze koupit na místě, musíte si ho přinést), prodělání covidu ne delší než 180 dnů, očkování 14 dní po 2 dávce, respirátor, podrobné informace na https://covid.gov.cz

Rok výroby: 2021
Datum lokální premiéry: 27. červenec 2021