Kabaret Dynamit ~ Cirk La Putyka

Novocirkusová kabaretní koláž

Unikátní představení vás nabije dobrou náladou. Přijďte se nechat nabít na celý zbytek léta! Uvidíte členy souboru Cirk La Putyka i speciální hosty světového formátu a jejich vystoupení. Zažijete elektrizující show, kde smích střídá údiv a slzy úžas. Budete se smát i dojímat, budete chtít tančit a zpívat a nebude se vám chtít domů. Hravá show v režii Ethana Lawa, stálého člena Cirku La Putyka.

Vstupné v předprodeji 350 Kč, na místě 400 Kč.

Vhodné pro děti od 5 let, vstupné děti do 10 let v předprodeji 175 Kč, na místě 200 Kč.

Představení je součástí Píseckého kulturního léta. Délka představení 60 minut.

Rok výroby: 2021
Datum lokální premiéry: 13. srpen 2021