Kabaret Dynamit ~ Cirk La Putyka

Novocirkusová kabaretní koláž

Unikátní představení vás nabije dobrou náladou. Přijďte se nechat nabít na celý zbytek léta! Uvidíte členy souboru Cirk La Putyka i speciální hosty světového formátu a jejich vystoupení. Zažijete elektrizující show, kde smích střídá údiv a slzy úžas. Budete se smát i dojímat, budete chtít tančit a zpívat a nebude se vám chtít domů. Hravá show v režii Ethana Lawa, stálého člena Cirku La Putyka.

!!!POZOR!!! DĚTSKÉ VSTUPENKY ZA POLOVIČNÍ CENU NELZE V PŘEDPRODEJI ZAKOUPIT ONLINE, POUZE NA POKLADNĚ.

Pokladna v KD je otevřena ve všední dny od 12 do 16 hodin.

Vstupné v předprodeji 350 Kč, na místě 400 Kč.

Vhodné pro děti od 5 let, vstupné děti do 10 let v předprodeji 175 Kč (nelze zakoupit online, pouze na pokladně), na místě 200 Kč.

Představení je součástí Píseckého kulturního léta. Délka představení 60 minut.

Ke vstupu vás moc prosíme o připravení potvrzení o bezinfekčnosti (netýká se dětí do 6 let). Buď test z oficiálního odběrového místa (AG 72 hodin, PCR 7 dní) nebo očkování (dokončené 14 dnů zpět a více) nebo potvrzení o prodělané nemoci. Také můžete absolvovat samotest na místě, ale musíte si ho přinést, na místě nelze zakoupit.

Rok výroby: 2021
Datum lokální premiéry: 13. srpen 2021