Resul Bilgin: Na začátku bylo těžké prosadit graffiti kulturu | STRČ HLAVU DO PÍSKU #13

Rozhovor s Resulem Bilginem zde.

Resul Bilgin, který je známý pod přezdívkou Wase, je tatér a graffiti umělec. Pochází z Turecka, ale již čtyři roky žije v Písku. O tom, co ho přivedlo k umění, o studiu v Istanbulu, ale i o graffitech, kterým se výjimečný umělec věnuje dvacet dva let, si povídal s moderátorkou Bárou Fukovou. Nyní Wase pracuje v rodinném studiu, jaké má plány do budoucna, jaké jsou nyní trendy v tetování a před čím strká hlavu do písku? To vše, a mnohem více, v tomto díle pořadu STRČ HLAVU DO PÍSKU #13 na YouTube kanále Centra kultury města Písek nebo na www.centrumkultury.cz.

Rok výroby: 2021
Datum lokální premiéry: 17. červen 2021