Eliška Kotlínová ~ Písecké kulturní léto 2021

Koncert

Přijďte na koncert mladé písničkářky Elišky Kotlínové, která v rámci Píseckého kulturního léta vystoupí 10. srpna na zahradě Kulturního domu.

Osmnáctiletá zpěvačka Eliška Kotlínová má za sebou řadu hudebních úspěchů. K těm největším patří 1. místo v celorepublikovém finále soutěže Folky Tonk v letech 2017 a 2018 a vítězství Divácké Porty 2019 na celorepublikovém kole v Řevnicích. Jde si svojí vlastní multižánrovou cestou, zpívá a hraje, co ji baví. Kromě zpěvu zvládá také hru na ukulele, kytaru a klavír.

Místo konání na zahradě Kulturního domu.

Občerstvení v průběhu konání akce bude otevřeno.

Podmínky vstupu na akci dle aktuálních vládních opatření.

Vstupné 50 Kč.

Rok výroby: 2021