Filmový Písek 2021 ~ Slavnostní večer

Účinkují Felix Slováček, Olga Menzelová, PIKO, Jitka Zelenková a další

Ve čtvrtek 14. října proběhne od 19 hodin Slavnostní večer, kterým vás provede Vlasta Korec. Písecký komorní orchestr s dirigentem Felixem Slováčkem mladším zahraje známé filmové melodie a písně z repertoáru Karla Gotta. Pozvání také přijala zpěvačka Jitka Zelenková a Olga Menzelová, která zahájí výstavu Rozmarná léta Jiřího Menzela. Také přiveze Oscara, kterého získal Jiří Menzel za film Ostře sledované vlaky. Nejprestižnější filmová cena bude vystavena ve foyer kina. Nebude chybět ani vzpomínka na režiséra a krátký sestřih jeho filmů.

Dále proběhne křest knihy Písek – řeka vypravuje. Tato nová kniha, společně s knihou Jiřího Menzela, bude k zakoupení přímo na místě. Těšit se můžete i na další hosty a taneční vystoupení TC ZIP.

Po skončení slavnostního večera následuje promítání filmů Třicet panen a Pythagoras a Karel.

Více informací a podrobný program najdete na www.filmovypisek.cz

Vstupné 150 Kč.

Rok výroby: 2021