Závěrečný ples tanečních kurzů |C| ~ ZRUŠENO

Věneček

Závěrečný ples je z důvodu vládních nařízení zrušený!!! Peníze za zakoupené vstupenky vám budou vráceny na pokladně Kulturního domu. Účastníci kurzu - vy si prosím své průkazky a gardenky ponechejte, připravíme pro vás, hned jak to bude možné, náhradní Taneční věneček.

Po týdnech usilovného trénování a snažení čeká účastníky tanečních kurzů slavnostní závěrečný ples, věneček. Možnost předvést naučené taneční a společenské dovednosti během tohoto slavnostního večera mohou mladí tanečníci skupiny C.

Vstupné 150 Kč.

Rok výroby: 2021