4TET ~ Verze V. 2022

Gentlemani v cylindrech.

Již přes 16 let udivuje diváky svými neuvěřitelnými pěveckými, ale i hereckými výkony a nápady VOKÁLNÍ SESKUPENÍ 4TET. Gentlemani v cylindrech opět připravili originální podívanou!! Umělecky plnohodnotný, precizní a přitom osobitý projev tohoto vokálního seskupení se snoubí s již pověstnou dokonalostí a profesionalitou Jiřího Korna. Úžasné vokální výkony, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, překvapivě originální pojetí aranžmá a neotřelé harmonie Jiřího Škorpíka i temperamentní herecké a "taneční" výkony všech aktérů na jevišti. To vše rozhodně nenechá nikoho chladným a odměnou jsou jim vždy vyprodané koncerty s neopakovatelnou atmosférou. Není tedy divu, že vystoupení 4TETu bývají vyvrcholením jak prestižních akcí, tak i společenských událostí. 4TET: Tenor: David Uličník, baritone: 1 Jiří Korn, baritone: 2 Jiří Škorpík, bass: Dušan Kollár.

Vstupné 790 Kč.

Rok výroby: 2022
Datum lokální premiéry: 23. březen 2022

Středa, 23. 3. - 19:00 Koupit
Divadlo Fráni Šrámka
Název: 4TET 2022 ~ Verze V.