Znojmo – město s přívlastkem ~ zájezd ~ VYPRODÁNO

Znojmo

Znojmo je známé nejen svými historickými památkami nebo krásným panoramatem, ale také skvělým vínem. Ne nadarmo se proto Znojmu přezdívá „město s přívlastkem“. Prohlídka centra starého města, Radniční věž, Minoritský klášter, areál Znojemského hradu, kostel sv. Mikuláše, Vlkova věž, možnost nákupu znojemských vín, poté přejezd na vinici Šobes v NP Podyjí, kde si můžete ve zdejší specifické vinici připít na zdraví.

Odjezd v 6 hodin z parkoviště Na Výstavišti, návrat v podvečerních hodinách.

V ceně 500 Kč je zahrnuta doprava a průvodce.

Prodej zájezdu od 1. března pouze v Senior Pointu v prostorách Divadla Fráni Šrámka denně od 9 do 14 hodin.

Zakoupením vstupenky na zájezd Senior Pointu souhlasí klient s těmito podmínkami:

- zakoupenou vstupenku nelze vrátit,

- klient je povinen před odjezdem na zájezd ověřit si aktuální stav připravovaného zájezdu,

- aktuální informace k zájezdu jsou dostupné zde nebo v Senior Pointu nebo na telefonních číslech 382 734 722 a 737 046 462,

- prodáváme maximálně 2 místa na osobu.

Pořádá Senior Point

Rok výroby: 2022