Litomyšl – nejen renesanční, rokokový zámek Nové Hrady ~ zájezd ~ VYPRODÁNO

Litomyšl, Nové Hrady

Zámek Nové Hrady zahrnuje kromě jiného 10 druhů rozličných zahrad – anglický park, zeleninovou zahradu, přírodní divadlo, rozárium, ukázku italské zahrady s kaskádami, anglickou květinovou, parkánovou, bílou a bylinkovou zahradu včetně zeleného bludiště – labyrintu. Litomyšl - město, kde se staré snoubí s moderním. Zámek, klášterní zahrady, Portmoneum, B. Smetana i O. Zoubek.

Vstupy: Nové Hrady 60 Kč (areál), 80 Kč (zámek), Litomyšl 190 Kč /150 Kč (zámek), Portmoneum 70 Kč/50 Kč.

Odjezd v 6 hodin z parkoviště Na Výstavišti, návrat v podvečerních hodinách.

V ceně 500 Kč je zahrnuta doprava a průvodce.

Prodej zájezdu od 1. března pouze v Senior Pointu v prostorách Divadla Fráni Šrámka denně od 9 do 14 hodin.

Zakoupením vstupenky na zájezd Senior Pointu souhlasí klient s těmito podmínkami:

- zakoupenou vstupenku nelze vrátit,

- klient je povinen před odjezdem na zájezd ověřit si aktuální stav připravovaného zájezdu,

- aktuální informace k zájezdu jsou dostupné zde nebo v Senior Pointu nebo na telefonních číslech 382 734 722 a 737 046 462,

- prodáváme maximálně 2 místa na osobu.

Pořádá Senior Point

Rok výroby: 2022